Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Dnia 6 grudnia klasy 3 f i 3 g wraz z wychowawcami udały się do Ośrodka Nenufar w Kościanie na spotkanie z Mikołajem.

„Gdzie jest święty Mikołaj?”  to  zabawny, żywiołowy program, który łączy ze sobą humor z przesłaniem świat Bożego Narodzenia.  Program spotkania buduje świąteczny nastrój i pozwala zapoznać się z tradycjami świątecznymi. Wymaga od dzieci dużego zaangażowania, wykonywania określonych czynności i uważnego słuchania. Przybliża ducha Świąt Bożego Narodzenia i uświadamia wszystkim to, co w nich najistotniejsze.

Podczas spotkania dzieci dekorowały pierniki , śpiewały kolędy.  Spotkały się ze świętym Mikołajem, który każdemu dziecku wręczył drobny upominek. Następnie udały się do  Sali Zabaw Nufrik, która  jest jedną z największych sal zabaw dla dzieci w Wielkopolsce.  Kompleks składa się z 4-poziomowej konstrukcji zabawowej z licznymi przeszkodami,  zjeżdżalnią, basenami z piłeczkami, labiryntem. Dużym powodzeniem cieszyła się strefa trampolin i mini boisko do piłki nożnej.

Dzieci wróciły do domów zadowolone i pełne wrażeń.

Ewa Łysiak – Tupalska

Share This
Skip to content