Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę
Już 20.06. odbyły się uroczystości zakończenia I etapy edukacyjnego przez klasy 3. Uczniowie klas 3 wraz z Wychowawczyniami i Rodzicami zebrali się w auli szkoły, aby podsumować trzy lata wspólnej pracy w szkole przy ul. Farnej.
W spotkaniach wzięli udział pani wicedyrektor Joanna Walkowiak, pan wicedyrektor Sebastian Szaferski, pan dyrektor CUW Mateusz Skrobała, PKO BP I oddział w Opalenicy reprezentowała pani Ewa Bartkowiak, panie Karolina Karłowska i Ewa Kaczmarek, które na co dzień działają aktywnie w Radzie Rodziców przy naszej szkole.
Po przemówieniach dyrekcji i zaproszonych gości w imieniu młodszych koleżanek i kolegów głos zajęła Zosia Czerwińska uczennica klasy 1d.
Oficjalna część zakończyła się uroczystym odśpiewaniem hymnu szkoły. Następnie Trzecioklasiści zaprezentowali ciekawy, zabawny, a momentami wzruszający program artystyczny.
Na zakończenie Dzieci otrzymały świadectwa, dyplomy i medale, ufundowane przez Radę Rodziców. Uczniowie zostali też obdarowani upominkami w postaci zestawów kreślarskich.
Rozmowom, uściskom, wspomnieniom nie było końca. Zostały nam wspólne, pamiątkowe fotografie.
Trzecioklasistom życzymy cudownych, słonecznych wakacji, a od września wspaniałych przeżyć w budynku szkoły przy ul. Poznańskiej.
Share This
Skip to content