Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Nasza szkoła przystąpiła do programu „Szkoła Małego Inżyniera”, którego głównym celem jest promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania. Projekt realizowany jest wspólnie przez Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

W ramach projektu szkoła może uzyskać kompletny i unikatowy zestaw klocków LEGO MINDSTORMS EV3 do budowy i programowania robotów o wartości 6000 zł. W zwycięskiej szkole odbędzie się również całodniowy festiwal technologiczny pełen pokazów i warsztatów edukacyjnych.

Razem dla naszych dzieci!

By otrzymać te nagrody nasza szkoła musi uzyskać jak największą liczbę głosów w głosowaniu internetowym. Jak można głosować?

  1. Wchodzimy na stronę szkolamalegoinzyniera.pl
  2. Wybieramy głosuj.
  3. Wyszukujemy naszą szkołę np. wpisując Opalenica i głosujemy.
Głosować można od 24 listopada do 8 grudnia 2017r. Każdy może oddać jeden głos dziennie.

Podczas głosowania trzeba podać nr telefonu, na który system wyśle sms z kodem. BEZ OBAW! W regulaminie jest wyraźnie napisane, że organizatorzy nie będą wykorzystywać podanych numerów do innych celów np. marketingowych.

Nasza szkoła liczy ponad 800 uczniów. Liczymy na WAS 🙂

[pdf-embedder url=”https://www.spopalenica.pl/wp-content/uploads/2017/11/Szkoła-Małego-Inżyniera.pdf” title=”Szkoła Małego Inżyniera”]

Share This
Skip to content