Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

26 października dyrekcja Szkoły Podstawowej w Opalenicy miała okazję gościć grono emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły. Dyrektor Emil Mleczak przywitał gości i głos oddał paniom Katarzynie Ciechańskiej i Barbarze Grześkowiak , które przygotowały ze swoimi dziećmi krótkie występy teatralne. Klasa 3 B zaprezentowała w humorystycznej formie naszą szkolną rzeczywistość, natomiast „Świetliczaki „ wprowadziły gości w poetycki język mówiony gwarą poznańską co dla dzieci było nie lada wyczynem. Część artystyczną uprzyjemniły piosenki śpiewane przez grupę z klasy 6 E przygotowane przez p. Mateusza Hojana. Panie i Panowie Emeryci mieli okazję w asyście dyrekcji szkoły obejrzeć jakie remonty poczyniono i tym samym jakich dokonano zmian w ciągu roku w naszej szkole. Jak zawsze na tych spotkaniach panowała miła i serdeczna atmosfera . Zapraszamy w przyszłym roku.

Karolina Mądra

Share This
Skip to content