Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

sacrosong00218 listopada, w środę, w ramach XXIII Dni Kultury Chrześcijańskiej  odbył się Gminny Przegląd Dziecięcej Piosenki Religijnej „Sacrosong 2015”. Naszą szkołę reprezentowali: klasa 2f i zespół fletowy Wiolinki prowadzone przez panią Annę Kurek, klasa 3c pani Doroty Kaczmarek, zespół Akolada pana Mateusza Hojana oraz zespół działający przy parafii p.w. św. Józefa w Opalenicy prowadzony przez panią Agnieszkę Ambroszko. Każdy zespół, po zaprezentowaniu dwóch utworów na scenie auli Gimnazjum, otrzymywał piękny dyplom oraz słodycze z rąk księdza kanonika Antoniego Lorenza, ks. Seniora Waleriana Łukaszewskiego, pana dyrektora SP w Opalenicy Emila Mleczaka, pani dyrektor Katarzyny Kurek- Brzyk oraz pani katechetki Anny Szaj. Muzyczne spotkanie współorganizowali: Parafia p.w. św. Mateusza, Gimnazjum, Dom Kultury oraz nasza szkoła. Dwa koncerty, w których wzięło udział aż 18 zespołów prowadziła pani Katarzyna Ciechańska.

Share This
Skip to content