15 września klasa 2c odwiedziła Foto Jan Studio w Opalenicy. Wrażenia jednego z uczniów zapisane w zeszycie: ?Oglądaliśmy różne aparaty i zdjęcia. Praca fotografa jest ciekawa. Na pamiątkę dostaliśmy klasową fotografię?.
15 września klasa 2c odwiedziła Foto Jan Studio w Opalenicy. Wrażenia jednego z uczniów zapisane w zeszycie: ?Oglądaliśmy różne aparaty i zdjęcia. Praca fotografa jest ciekawa. Na pamiątkę dostaliśmy klasową fotografię?.