Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”
(Rz 12,21)

Podczas dotychczasowych spotkań naszego koła Caritas staraliśmy się kierować dobrem. Październik rozpoczęliśmy od modlitwy różańcowej w Kościele pw. św. Mateusza w Opalenicy. Następnie przygotowywaliśmy kartki, które wręczyliśmy podczas obchodów Dnia Patrona Służby Zdrowia – św. Łukasza. Odwiedziliśmy wtedy pracowników okolicznych aptek oraz Opalenickie Centrum Zdrowia Promedica.  16.10 podczas Dnia Papieskiego rozprowadzaliśmy papieskie kremówki. W ostatnim czasie wybraliśmy się z promykiem uśmiechu do podopiecznych Przytuliska

Świętego Brata Alberta w Opalenicy. Spędziliśmy tam czas na rozmowach ze starszymi ludźmi, graliśmy też nimi np. w gry planszowe. To był miło i ciekawie spędzony czas.

Kto pragnie jeszcze dołączyć do naszego koła Caritas – serdecznie zapraszamy 🙂

Share This
Skip to content