Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024 dla oddziałów przedszkolnych odbyła się w piątek 1 września, natomiast 4 września zarówno na ul. Farnej jak i Poznańskiej nowy rok szkolny przywitali uczniowie klas 1-8. Wakacje właśnie dobiegły końca i czas powitać nowy rok szkolny. Chociaż letni powiew wiatru czujemy jeszcze we włosach, na skórze lśni piękna opalenizna, a w uszach nadal słyszymy szum morza i wspominamy górskie wędrówki, to początek września przypomina nam, że wakacyjne wojaże są już tylko pięknym wspomnieniem. Powrócił czas nauki i zabawy. Odkrywania swoich talentów i pasji. Pielęgnowania szkolnych przyjaźni oraz budowania życzliwych relacji z rówieśnikami i nauczycielami.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy roku szkolnego pełnego sukcesów i zapału do pracy i nauki. Samych pięknych i radosnych chwil w zdobywaniu kolejnych umiejętności, w osiąganiu sukcesów. A rodzicom życzymy radości i wytrwałości we wspieraniu swoich pociech w codziennym odkrywaniu talentów i zdobywaniu nowych wiadomości i umiejętności.

Share This
Skip to content