Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

,,Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”

Tym mottem tegoroczni absolwenci pożegnali 23 czerwca 2023 r. o godz. 12:00 w hali OSIR naszą szkołę.

Zaszczyciło nas swoją obecnością wielu gości: m. in. burmistrz Opalenicy Tomasz Szulc, Dyrektor CUW Mateusz Skrobała, ks. kan. Antoni Lorenz, dyrektor Zespołu Szkół w Opalenicy Irena Nawrocka, przedstawiciele Rady Rodziców. Nie zabrakło zgromadzonych nauczycieli, pracowników szkoły a przede wszystkim rodziców i uczniów.

Nagrodę Burmistrza za wybitne osiągnięcia, najwyższe wyniki w nauce śr. 6,00 i wzorowe zachowanie otrzymali: Kajetan Albrecht, Konrad Dyderski i Franciszek Zdziarski.  Burmistrz Tomasz Szulc wręczył nagrodę i serdecznie pogratulował sukcesów edukacyjnych uczniom oraz Rodzicom.

Pani Dyrektor Szkoły Grażyna Szulc uhonorowała Nagrodą Dyrektora Szkoły za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową postawę ucznia, wybitne osiągnięcia w konkursach, zawodach sportowych, działalność charytatywną i rozsławianie dobrego imienia naszej szkoły uczniów: Blankę Kaczmarek oraz Lenę Pajchrowską. Dyrektor szkoły wręczyła również wyróżnienie za niezwykły talent, wyjątkową odwagę i pasję do śpiewania Marice Jasińskiej. Wielkie gratulacje dla absolwentów i Rodziców.

Kolejną zacną nagrodą przyznawaną w naszej szkole jest tytuł: Prymusa Szkoły Podstawowej. Otrzymują ją uczniowie, którzy w ostatnich 5 latach szkoły uzyskiwali co najmniej średnią ocen 5,00, wzorowe lub bardzo dobre zachowanie oraz angażowali się w prace na rzecz szkoły i środowiska. Należą do nich:  klasa 8b: Kajetan Albrecht, Kajetan Jakubiak, Milena Mleczak, Marta Opała, Zuzanna Pasiciel, Wojciech Pawlak, Wiktoria Perz, Amelia Sierant, Zofia Witkowska, Marzena Zimna,;  klasa 8c: Zuzanna Adamczak, Marcel Borzych, Tadeusz Borzych, Aleksandra Fertig, Remigiusz Ganda, Lidia Jankowska, Wojciech Kawecki, Antoni Kupiński, Adam Sokólski, Wiktoria Szulc, ; klasa 8d:  Amelia Jakubiak, Blanka Kaczmarek, Dawid Ludwikowski, Lena Pajchrowska, Michalina Wachowiak, Marika Walkowiak, Franciszek Zdziarski,;  klasa 8e: Weronika Frąckowiak, Paweł Gierałtowski, Paula Nowak, Konstancja Rok, Alicja Wróblewska, ; klasa 8f: Konrad Dyderski, ; klasa 8g: Anna Kaczmarek, Aleksander Mikołajczyk, Marcel Przybylak, ; klasa 8h: Anna Bielawa, Maja Napierała. Serdecznie gratulujemy uczniom i Rodzicom zaszczytnych wyróżnień.

Wszyscy uczniowie klas ósmych otrzymali świadectwo ukończenia szkoły oraz statuetki, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Ponadto w czasie uroczystości uczniowie zostali nagrodzeni za osiągnięcia w konkursach, zawodach sportowych oraz działalność szkolną i pozaszkolną. Absolwenci podziękowali za trud nauczania i wychowania dyrekcji, nauczycielom, pracownikom i rodzicom, prezentując swoje talenty muzyczno-taneczne. Uczuciu radości towarzyszyła refleksja, że to już pora pożegnania ze szkołą, z wychowawcami, nauczycielami i rówieśnikami. Wierzymy, że wiedza zdobyta w naszej szkole będzie solidną podstawą do dalszej edukacji naszych absolwentów. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy wielu życiowych sukcesów.

Poniżej Fotogaleria zdjęć z uroczystości:

>>>Całość do pobrania<<<

Share This
Skip to content