16 czerwca w auli Szkoły Podstawowej przy ul. Farnej odbył się ?Koncert dla Mamy i Taty? w wykonaniu grupy 0b pod kierunkiem Moniki Kasperczak.
Mali artyści zagrali i zaśpiewali kochanym Mamusiom i Tatusiom. Wyrazili wdzięczność, jak bardzo ich kochają. Z wdziękiem wykonali walca, chłopcy na krzesłach zaprezentowali taniec dżentelmenów a dziewczynki do utworu Tytusa Wojnowicza ?Uwertura dla M? wcieliły się w wirujące motyle. ?Rodzinna samba?. Wakacyjny przebój Michaela Telo porwał wszystkich do wspólnego tańca. Rodzice byli zachwyceni i wzruszeni.
To miłe popołudnie długo zagości w naszej pamięci. Wszystkim Mamom i Tatom życzymy samych pięknych i słonecznych dni!







