Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

16 maja 2023 roku odbył się pierwszy w naszej szkole konkurs o tytuł Mistrza Języka Angielskiego Naszej Szkoły pt. “English Master”.  Nie przybrał on tradycyjnej formy, ale przeprowadzony został metodą stacji dydaktycznych. Uczniowie mieli możliwość wyboru, od której stacji chcą zacząć: słuchania, czytania ze zrozumieniem czy też funkcji gramatycznych. Koordynatorki konkursu Sylwia Lemańska i Natalia Kroma przygotowały zagadnienia, które wpisywały się w materiał wymagany na egzaminie ósmoklasisty. W zmaganiach wzięło udział 5 drużyn: jedna z klasy 7 i cztery z klasy 8. Jeszcze tego samego dnia udało się wyłonić Mistrzów Języka Angielskiego Naszej Szkoły. Najlepsi okazali się: Antoni Kupiński, Tadeusz Borzych i Adam Sokólski. Wielkie brawa😊

Gratulacje oraz dyplomy zostaną wręczone podczas najbliższego apelu.

Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów!

Share This
Skip to content