Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W drugiej połowie kwietnia w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opalenicy trwała zbiórka karmy dla Fundacji Bono. Tym razem pomagaliśmy polskim owczarkom podhalańskim, które znalazły się w potrzebie. Trafiają one najczęściej do domów tymczasowych z interwencji i czekają tam cierpliwie i z nadzieją na adopcję. W tym ważnym dla nich czasie oczywiście każde udzielone wsparcie jest na wagę złota.

Nam udało się zgromadzić naprawdę sporo kilogramów, zarówno suchej, jak i mokrej karmy dobrej jakości. 28 kwietnia w piątek nastąpił jej odbiór. Wraz z przedstawicielami Fundacji Bono odwiedzili naszą szkołę również sami zainteresowani. Dwa piękne owczarki zapozowały dla Was na schodach budynku szkoły przy ulicy Farnej. Być może w przyszłym roku uda się nam nawiązać z Fundacją jeszcze bliższy kontakt.

Póki co, wszystkim dzieciom, młodzieży, dorosłym zaangażowanym w tę akcję z całego serca BARDZO, BARDZO dziękujemy. Kolejny raz pokazaliście, że zawsze można na Waszą wrażliwość i bezinteresowność liczyć. Na Facebooku Fundacji Bono odnajdziecie również specjalne podziękowania dla naszej szkoły.

Warto pomagać! Do usłyszenia!
Szkolne Koordynatorki

Share This
Skip to content