Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Z przyjemnością i dumą informujemy o fantastycznych osiągnięciach naszych uczniów w dziedzinie muzycznej, w śpiewie solowym.
Dwoje opaleniczan będzie reprezentować naszą szkołę w dwóch ogromnych muzycznych wydarzeniach.

Pierwszym z nich jest Stanisław Pilarzewicz z klasy 4 A. Już 1 czerwca 2023 Stasiu rozpoczyna muzyczne tournee, z koncertami Roksany Węgiel, Nicka Siclera, polskiego rapera Soboty i innych artystów. Stasiu pokonał w castingach 400 dzieci z Wielkopolski i dołączył do dziesięcioosobowego składu Fundacji “Bliżej gwiazd” Już dziś zapraszamy na koncerty.

A już w sobotę ! ( 25.03.2023.) Marika Jasińska z klasy 8 C w programie The Voicekid!
Niewiarygodnie utalentowana wokalnie uczennica, zaśpiewa w programie. Marika przeszła castingi w Warszawie, pokonując 4 tys. dzieci z całej Polski. Ogromy sukces Mariki możemy wspólnie obejrzeć w VI edycji TVP.

Uczniowie są podopiecznymi pani Joanna Majewskiej.
Ogromnie się cieszymy, gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą karierę muzyczną.

Share This
Skip to content