Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W czwartek, 10 czerwca 2021r. odbył się Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w koszykówce 3×3 dziewcząt rocznik 2006/2007. W zawodach wzięły udział cztery drużyny, między innymi reprezentantki Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy . Uczennice: Zuzanna Bręk kl. 7b, Wiktoria Heagenbarth kl. 7a, Zofia Latuszek kl. 7b, Patrycja Borowczak kl. 7b zdobyły 1 miejsce i awans do dalszych rozgrywek.

W tym miejscu należy przypomnieć wielki sukces naszych podopiecznych. W dniach 24-28.02.2021r. Kadra Wielkopolski wraz z Zuzanną Bręk kl. 7b i Wiktorią Heagenbarthkl. 7a zdobyły złoto w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Dywizji A w Człuchowie. I tym samym Zuzanna Bręk i Wiktoria Heagenbarth zostały powołane do Kadry Polski U 14 kobiet i wezmą udział w zgrupowaniu, które odbędzie się w Giżycku. Serdecznie gratulujemy trenerowi panu Krzysztofowi Mądremu oraz dziewczynom. Życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Share This
Skip to content