Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Dnia 08.06.2021 r. odbył się finał gminnego konkursu plastycznego pt. „Piłka nożna, to jest to”. Organizatorami konkursu byli Centrum Kultury i Biblioteka im. Powstańców Wielkopolskich w Opalenicy oraz Gmina Opalenica.
Celem przedsięwzięcia była popularyzacja wiedzy o piłce nożnej i zasadach fair play, przedstawienie swojego piłkarskiego idola, promocja piłki nożnej jako aktywnej i bezpiecznej formy spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem w całej gminie, wpłynęło ponad 100 prac. Cieszy fakt, iż finalistami okazali się uczniowie naszej szkoły. Dyplomy i nagrody zostały ufundowane przez Gminę Opalenica, Nordzucker Polska oraz Agro Selnet.

W zaszczytnym gronie zwycięzców z naszej szkoły znaleźli się:

W kategorii przedszkolaków:

1 miejsce Aleksandra Prządka, grupa 0b
3 miejsce Karol Olejniczak, grupa 0c

W kategorii klas I-III:
2 miejsce Franciszek Świtalski, klasa 3d

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!
Jesteśmy dumni z sukcesów naszych podopiecznych 🙂

Share This
Skip to content