Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Tradycją naszej szkoły jest w okresie jesiennym zbieranie  kasztanów. Wspólnie udało się  nam pozyskać ponad 7 ton  i otrzymaliśmy od Nadleśnictwa Grodzisk 4 900 zł. W zeszłym roku pieniądze uzyskane  ze zbiórki kasztanów /4 200zł/ zostały przeznaczone na dofinansowanie monitoringu i radiowęzła w szkole przy ulicy Poznańskiej, a w tym roku na zakup nowych mebli do świetlicy przy ulicy Farnej oraz doposażenie oddziałów przedszkolnych.

Bardzo dziękujemy za dyplomy, upominki, nagrody, które zostały  ufundowane przez Burmistrza Pana Tomasza Szulca oraz Nadleśnictwo Grodzisk.

Wszyscy uczniowie biorący udział w zbiórce kasztanów uzyskali pochwały za aktywny udział w akcji. W poniedziałek, 15.02.2021 swoje wyróżnienia oraz symboliczne upominki z rąk Pani Dyrektor Grażyny Szulc otrzymali rekordziści z klas 0-3, natomiast dyplomy i upominki dla uczniów klas 4-8 można  będzie odebrać w sekretariacie szkoły przy ul. Poznańskiej 37.

Rekordowe zbiory uzyskali uczniowie:
kl. 3d – Michał Konieczny – 802 kg
kl. 3a – Kamil Konieczny – 470 kg
kl. 4c – Michalina Nowak – 250 kg
kl. 2a – Lena Dziamska – 230 kg
kl. 4b – Michał Wrzeszczyński – 217 kg
kl. 2d – Weronika Sękowska – 214 kg

Dziękujemy uczniom oraz całym rodzinom zaangażowanym w zbiórkę, a w szczególności podziękowania kierujemy do Pani Patrycji Skorlińskiej, która corocznie wspomaga realizację tego szczytnego przedsięwzięcia.

W imieniu Dyrekcji i koordynatorów: Elżbiety Kaczmarek i Izabeli Majorek serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję pobić kasztanowy rekord za rok. 🙂

Share This
Skip to content