Narodowe Święto Niepodległości ? polskie święto, obchodzone co roku 11 listopada, dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego w 1918 roku po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Rosję, Prusy i Austrię. Ta data przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie jest czymś trwałym, tylko czymś danym, co trzeba pielęgnować .
Cała społeczność szkolna (zdalnie lub stacjonarnie) 10 listopada punktualnie o godz. 11:11 wzięła udział w akcji MEN ?Szkoła do hymnu?. Uczniowie i nauczyciele z całego kraju odśpiewali ?Mazurka Dąbrowskiego?, łącząc się ze sobą za pomocą różnych komunikatorów.
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii upamiętniającej nasz szacunek do najważniejszego polskiego święta narodowego.












