Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Tradycją naszej szkoły, w ramach aktywnej współpracy z Policją, są odwiedziny na początku roku szkolnego przedstawicieli służb mundurowych. Tak też się stało 09 września br.
W budynkach przy ul. Farnej i Poznańskiej zagościł mł. asp. Kamil Michalak. Pan policjant przeprowadził bardzo wartościowe pogadanki wśród uczniów naszej szkoły na temat podstawowych zasad zachowania się w ruchu drogowym a także w Internecie. Uczniowie zdali sobie sprawę, że wraz ze wzrostem dostępności nowoczesnych technologii zwiększa się także skala zagrożeń internetowych, które mogą mieć negatywny wpływ na ich prawidłowy rozwój i funkcjonowanie. Spotkania przebiegały w miłej i jakże pouczającej atmosferze.

Share This
Skip to content