Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

21.11. 2018r. w auli Przedszkola nr 2 w Opalenicy odbył się Gminny Przegląd Dziecięcej Piosenki Religijnej i Patriotycznej Sacrosong 2018. Przegląd organizowany jest w ramach odbywających się w Opalenicy XXVI Dni Kultury Chrześcijańskiej. Nasza szkoła przygotowuje to muzyczne spotkanie już od lat i cieszy się ono bardzo dużym zainteresowaniem za strony śpiewających i grających zespołów z terenu naszej gminy. W tym roku występowały grupy z opalenickich przedszkoli, zespoły ze szkół podstawowych z Porażyna i Urbanowa. Naszą szkołę reprezentowała klasa 2a p. Katarzyny Ciechańskiej oraz zespół Akolada p. Mateusza Hojana. Uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodyczami ufundowanymi przez Radę Rodziców naszej szkoły. Na Sacrosong przybyli również zaproszeni goście ks. kanonik Antoni Lorenz, ks. Łukasz Krawczyk, pani dyrektor Beata Łukaszewska, pani Izabela Wierzbińska-przedstawicielka RR oraz pani dyrektor Grażyna Szulc. Serdeczne podziękowania należą się panom Szymonowi Kańdulskiemu i Jerzemu Kasperczakowi z Centrum Kultury i Biblioteki w Opalenicy za nagłośnienie oraz dyrekcji i pracownikom Przedszkola nr 2 za okazaną pomoc.
Do sacrosongowego zobaczenia za rok!

Katarzyna Ciechańska

Share This
Skip to content