Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W środę 15. września obchodziliśmy Międzynarodowy DZIEŃ KROPKI. Jest to święto kreatywności, pokonywania ograniczeń oraz umacniania wiary we własne możliwości. Inspirowane jest historią Petera Reynoldsa „Dot Day”. Od kilku lat uczniowie na całym świecie zachwycają się jej opowieścią i tworzą „kropkowe” dzieła sztuki. W naszej szkole dzięki wspaniałym i kreatywnym nauczycielom był to dzień pełen zabawy, odkrywania talentów oraz ogromnego potencjału wspólnej pracy. Od zadań i atrakcji w szkolnej klasie, po wspaniałą zabawę na boisku szkolnym uczniowie naszej szkoły spędzili ten czas w miłej i wesołej atmosferze. Pokaz mody „kropkowej”, „kropkowany” dywan na boisku, piękne prace plastyczne, foto ramka kropkowa, a nawet taniec i wiele innych atrakcji w ten kreatywny dzień.
Zdjęcia najlepiej odzwierciedlą wspaniałą zabawę z kropkami 🙂

Share This
Skip to content