Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Zbliżają się walentynki. To nie tylko Święto Zakochanych, ale doskonały czas, aby przekazać miłe słowo najbliższym przyjaciołom oraz krewnym. W tym roku mimo pandemii Uczniowie: Adam Busza z kl. 1c, Nina Krajewska z kl. 2a, Franciszek Świtalski z kl. 3d, Adrian Okoniewski z kl. 4a i Filip Grabowski z kl. 5a, postanowili wesprzeć nas w tych niełatwych chwilach związanych z utrudnionym kontaktem z przyjaciółmi oraz nauczycielami. Przygotowali dla nas piękne wierszyki, życzenia, które można podziwiać w galerii zdjęć. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy pomysłów.
W oddziałach przedszkolnych, klasach 1-3, które realizują naukę w trybie stacjonarnym, nie zabrakło również zabaw, piosenek, przekazywania miłych słów dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły, koleżankom i kolegom.
O radosnym święcie przyjaźni nie zapomniały również ,,Świetliczaki”. Mamy nadzieję, że te miłe słowa sprawiły dużo radości i uśmiechu. Pamiętajmy o tym, aby być życzliwym na co dzień.:)
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

Share This
Skip to content