Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Bogacz, Adrianna Pajchrowska, Weronika Pajchrowska, Sandra Szulc, Katarzyna Jankowiak, Kinga Adamska, Wiktoria Garczarek, Natalia Mendus i Adrian Laskowski trenujący w klubie tanecznym Opalenica Dance Studio ostatnie miesiące mieli tanecznie bardzo intensywne. Był to dla nich czas ciężkiej i wytężonej pracy, który zaowocował  niejednym sukcesem.

15 października Aleksandra Bogacz, Sandra Szulc i Adrian Laskowski brali udział w Kids Battle w Zamku Topacz, gdzie podczas bitew tanecznych pokazali swoje duże umiejętności taneczne.

19 listopada  podczas VII Poznański Turnieju Tańca Ulicznego „GROVE CONTEST” – Adrian Laskowski zajął  I miejsce w BREAKING 1 vs. 1 (FRESH) – dla Adriana  był to debiut turniejowy w tym stylu tanecznym .

25 listopada zespół rywalizował w Regionalnym Konkursie Tańca „Taniec z Duszą 2017” w Dusznikach  i zajął  I miejsce w kategorii  HIP HOP.

 9 grudnia w GRAND PRIX POLSKI DANCE WRZEŚNIA grupa ODS TEAM zajęła II miejsce w kategorii HIP-HOP Formacje (12 – 15 lat),  a duet Kasia Jankowska i Sandra Szulc w kategorii HIP-HOP 9 – 11 lat wywalczył II miejsce. W kategorii HIP HOP solo 9 – 11 II miejsce zajęła Aleksandra Bogacz.

16-17 grudnia  Adrian Laskowski reprezentował klub w  warsztatach i ogólnopolskich zawodach tanecznych breakdance Kids Noise w Warszawie, gdzie zdobył nowe doświadczenie i  umiejętności.

Przy tak natężonym grafiku turniejowym grupa znalazła czas by wziąć udział w Charytatywny pokazie z okazji 3 urodzinek Wiktorii Kopniewskiej chorującej na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę i wadę wzroku.  Pokaz odbył się 18 listopada w Komornikach.

Podczas tegorocznej edycji Jarmarku Świątecznego w Opalenicy grupa zaprezentowała inscenizację taneczna nawiązującą do magii świąt.

Udział w turniejach dostarcza tancerzom  wielu nowych doświadczeń, a także znajomości z innymi uczestnikami. Konfrontacje taneczne  inspirują i motywują do ciągłego doskonalenia i podnoszenia umiejętności tanecznych.

Grupa trenuje na sali gimnastycznej naszej szkoły pod czujnym okiem trenera – pani Joanny Ratajczak

Share This
Skip to content