Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

DSC_0411W Szkole Podstawowej w Opalenicy od 2012 roku realizowany jest projekt finansowy poświęcony oszczędzaniu pt. „SKO w szkole”. Jest to ogólnopolska akcja, której organizatorem jest Bank Polski PKO. Projekt ten jest skierowany do dzieci w wieku 6 – 13 lat. W ramach działań zachęcających do oszczędzania został ogłoszony konkurs na rymowankę „Oszczędzanie w SKO”. 10.12.2015 w Szkole Podstawowej w Opalenicy zostały rozdane nagrody i dyplomy uczestnikom tego konkursu. Wszyscy uczestnicy zostali docenieni za swoje rymowanki. Warto podkreślić, że uczniowie klas 1 – 6 chętnie zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Nagrodzonych zostało 22 uczestników. Efekty pracy można było oglądać w holu szkolnym.

Na zdjęciu: Anna Bielawa, Małgorzata Sikorska, Ksawery Piechowiak 1a, Grzegorz Kroma 1b, Aleksander Dziurla 2f, Arkadiusz Kroma, Malwina Olejarska, Kacper Szajstek 2g, Jadwiga Dach 3a, Daria Szajek, Marta Łuszczyńska, Ida Mądry, Joanna Bielawa, Patrycja Dziamska, Zuzanna Musiał 4b, Aleksandra Brychcy 4d, Marika Kęsy 5a, Marianna Dach 5b, Jędrzej Kubiak 5e, Zofia Stopierzyńska, Marcjanna Melerowicz i Kamil Szymkowiak 6a oraz Dyrektor Szkoły wraz z organizatorami konkursu: Emil Mleczak, Natalia Kroma i Kinga Komorowska.

Share This
Skip to content