Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

IMG_1228W ostatnim czasie w naszej szkole zorganizowanych jest wiele akcji, zbiórek i apelów. Jedną z nich była zbiórka gazet (szarych), które mają posłużyć do przeprowadzenia warsztatów z papierowej wikliny w zakładzie karnym w Koziegłowach. Osadzeni w czasie warsztatów nauczą się skręcania papierowych rurek.Następnie posłużą one dzieciom w czasie zajęć edukacyjnych z papierowej wikliny organizowanych w naszej szkole do wykonywania różnych przedmiotów. W związku z podjęciem współpracy, 1 grudnia 2015r. nastąpiło przekazanie zebranego materiału p. Pawłowi Skrzypczakowi, przedstawicielowi fundacji w obecności dzieci i dyrekcji oraz p. Andrzeja Ciborskiego, dziennikarza Radia Merkury. Relację ze spotkania będzie można wysłuchać w radiu w godz. między 15.00 a 18.00 w najbliższą środę! Zapraszamy.

Katarzyna Kurek-Brzyk

 

Share This
Skip to content