Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

rat8Dzieci z naszej szkoły jak co roku wzięły udział w ogólnopolskim Programie edukacyjnym „Ratujemy i Uczymy Ratować” Przez kilka kolejnych zajęć poznały umiejętności niezbędne do ratowania życia ludzkiego. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem ćwiczyli pod okiem nauczycieli instruktorów. Cały cykl zakończył się sprawdzeniem umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej. Wszyscy otrzymali DYPLOM MAŁEGO RATOWNIKA oraz wpis na świadectwo opatrzony hologramem. W tym roku szkolnym WOŚP przygotowała dla dzieci, które wzięły udział w Programie niespodziankę w postaci małych apteczek z niezbędnym wyposażeniem. Dzięki kolejnym przeszkolonym dzieciom możemy czuć się bezpieczniej. W naszej szkole w roku2014/2015 przeszkolonych zostało 95 uczniów z klas 3, a wszyscy uczniowie klas 4 w ramach lekcji zajęć technicznych doskonalili swoje umiejętności z zakresu udzielania pomocy przedmedycznej.

Koordynator Projektu

Małgorzata Roszkiewicz

Współpracowali: pani mgr A. Wojciechowska, mgr E. Kaczmarek i mgr Anna Owsiańska

Share This
Skip to content