Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę
17 maja dzieci z oddziału przedszkolnego 0a , po raz drugi gościła miłośników gier bez prądu – Państwa Roberta i Patrycję Kałków z grodziskiej Planszowni. Dzieci miały okazję poznać kolejne interesujące gry planszowe i zagrać w nie wraz z rówieśnikami. Gry planszowe uczą logicznego myślenia, kształtują wyobraźnię, koncentrację i są świetną rozrywką dla całej rodziny nie tylko w deszczowe dni. Na koniec spotkania na dzieci czekała miła niespodzianka – pani Patrycja wykonała wszystkim uczestnikom gier brokatowe tatuaże. Zachęcamy do odkrywania świata gier planszowych poprzez udział w cyklicznych spotkaniach organizowanych przez prowadzących Planszownię oraz śledzenie profilu na facebooku oraz stronę internetową https://planszowniagrodzisk.pl/, gdzie znajdą Państwo informacje m.in. na temat organizowanych spotkań miłośników gier planszowych.
A my jeszcze raz serdecznie dziękujemy pani Patrycji i panu Robertowi za przyjęcie zaproszenia i przeprowadzenie fantastycznego spotkania.
Share This
Skip to content