Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Mama i Tata to najprostsze słowa jakie dziecko może wypowiedzieć od momentu przyjścia na świat po dorosłość, pełne wiary, nadziei i miłości w których mieści się cały świat. W minionych dniach, uczniowie klas 1c, 1b oraz 2e wraz z wychowawcami uroczyście obchodzili święto „Mamy i Taty”. Dzieci przygotowały specjalny pokaz artystyczny pt. „GALA TOP RODZICE” pełen niesamowitych wrażeń i wspomnień oraz „Koncerty” pełne wzruszających piosenek, energetyzujących tańców oraz utworów granych na instrumentach. Przez chwilę poczuliśmy się w innych okolicznościach, jakby ktoś nas wszystkich zaczarował i za pomocą magicznej różdżki przeniósł w magiczny czas.

Uczniowie przenieśli Rodziców w niesamowitą podróż, okraszoną pięknymi wierszami, kolorowymi strojami, muzyką i tańcem, wyrażając w ten sposób swoje uczucia przywiązania, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania.

Podczas montażu słowno – muzycznego adresowanym do Rodziców na twarzach Mam i Tatusiów gościł uśmiech, a czasem wzruszenie. Po gromkich brawach były życzenia i prezenty. Uczniowie w podzięce podarowały rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Podczas ich wręczania całusom i uściskom nie było końca. Niezapomniane chwile na pamiątkę zostały uwiecznione na rodzinnych fotografiach. Na koniec każdy z rodziców dzieci klasy 1c został uhonorowany statuetką Oskara za rolę „NAJLEPSZYCH RODZICÓW NA ŚWIECIE”. Uczniowie klasy 1b wręczyli medale „Najlepszej Mamy i Taty” a  klasy 2e czerwone róże i piękne serca prosto z serca.

Wszystkim Mamom i Tatom życzymy zdrowia, uśmiechu i pociechy z tak wspaniałych dzieci.

Share This
Skip to content