Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W przeddzień 32. Finału Wielkiej Orkiestry Śwątecznej Pomocy w naszej szkole pojawili się wolontariusze z kolorowymi, pięknymi puszkami, do których uczniowie i pracownicy naszej szkoły wrzucali datki na szczytne cele postawione w tym roku przez Fundację Jurka Owsiaka. Dzieci z dumą przyklejały na swoich persiach czerwone serduszko, będące symbolem akcji już od tylu lat. W niedzielę, 28.01. z kolei, uczniowie i pracownicy szkoły na czele z panią dyrektor Grażyną Szulc wzięli udział w biegu i marszu dla WOŚP. Po południu natomiast reprezantanci opalenickiej podstawówki zaśpiewali i zatańczyli na scenie w Przedszkolu ” Kolorowy zamek”, gdzie w tym roku opaleniczanie spotkali się, aby bawić się, licytować, a na koniec puszczać światełko do nieba wraz z Orkiestrą. Kolejny raz zagraliśmy dla WOŚP i będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej. Sie ma!

Share This
Skip to content