Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Uczniowie klasy 2d wraz z wychowawcą Romaną Kurcewicz zorganizowali spotkanie z okazji Dnia Rodziny. Uroczystość odbyła się 16 maja 2023 roku w auli przy ulicy Farnej. Do naszej szkoły zawitali rodzice, dziadkowie oraz rodzeństwo. Dzieci, aby podziękować swoim najbliższym za to, że są obecni w ich życiu, przygotowały piękne przedstawienie w języku angielskim pt. „Czerwony Kapturek”. Obecne w auli rodziny nie kryły zachwytu i radości. Uczniowie zaprezentowali swoje aktorskie talenty.  Nie zabrakło pięknego tańca oraz wspaniałej piosenki. Wszyscy wychodziliśmy ze szkoły bardzo zadowoleni i szczęśliwi. Mieliśmy okazję spędzić razem z naszymi rodzinami, trochę czasu w szkole. Chcemy więcej takich okazji i fantastycznych spotkań.

Następnego dnia uczniowie zaprezentowali teatralną niespodziankę dzieciom z grup przedszkolnych oraz klasie 2f. Udział w przedstawieniu dał młodym aktorom możliwość zaprezentowania się na scenie w języku angielskim. Uczniowie pokazali, że nauka obcego języka może być formą zabawy, a zarazem doskonałą lekcją.

Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasze przedstawienie i za ciepłe przyjęcie!

Share This
Skip to content