Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Społeczność Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy wsparła zbiórką żywności żołnierzy broniących Ukrainy. Pracująca z dziećmi przybyłymi z Ukrainy, psycholog Pani Halyna Leheta wraz z grupą wolontariacką dostarczyła potrzebującym produkty o długoterminowej przydatności do spożycia .
W dowód wdzięczności otrzymaliśmy ukraińską ikonę, która zostanie wyeksponowana w auli naszej szkoły przy ul. Farnej.
Jak zawsze mogliśmy liczyć na Wielkie Serca, za co serdecznie dziękujemy.

Dyrekcja Szkoły

З великою вдячністю хочу звернутись до усіх вчителів, учнів, батьків школи Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. I Wł. Niegolewskish w Opalenicy і висловити подяку за своєчасно надану та вкрай необхідну допомогу у вигляді продуктів харчування, воїнам з міста Хоростків, що на Тернопільщині в Україні, які захищають свої землі від ворога.

Щиро дякуємо вам за те, що не залишились і не залишаєтесь осторонь наших проблем і надаєте допомогу тим, хто її потребує та всіляко намагаєтеся  внести частку своєї душі і праці у нашу спільну мету –перемогу над ворогом. Перемога прийде обов’язково завдяки вашій підтримці!!!

Z ogromną wdzięcznością zwracam się do wszystkich nauczycieli, uczniów, rodziców Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im.  A. I Wł.  Niegolewskiego w Opalenicy i wyrażam wdzięczność za terminową i bardzo potrzebną pomoc w postaci żywności dla żołnierzy z miasta Chorostków w obwodzie tarnopolskim na Ukrainie, którzy bronią swoich ziem przed wrogiem.
Serdecznie dziękujemy za to, że nie pozostaliście i nie pozostajecie z dala od naszych problemów i niesiecie pomoc tym, którzy jej potrzebują i staracie się wszelkimi sposobami wnieść cząstkę swojej duszy i pracy dla naszego wspólnego celu – zwycięstwa nad wróg.  Zwycięstwo na pewno nadejdzie dzięki Waszemu wsparciu!!!

 

Share This
Skip to content