Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Doceniając znaczenie budowania jak najlepszych relacji między absolwentami naszej szkoły, a uczniami, którzy w roku szkolnym 2022/2023 kończą naukę, dnia 10.03.2023 r. gościliśmy przedstawicieli z Zespołu Szkół – Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego  w Trzciance. Szkoła ta znajduje się zaledwie 10 km od Opalenicy i kształci uczniów w zawodach: technik weterynarii, technik rolnik, technik architektury krajobrazu, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hodowca koni.  Spotkanie prowadził mgr Waldemar Ganda razem z uczennicami szkoły. Ósmoklasiści zapoznali się z poszczególnymi kierunkami kształcenia oraz zajęć pozaszkolnych.  Uczniowie otrzymali wiele cennych informacji i wskazówek – jak dobrze wybrać  przyszłą szkołę.

Stojąc przed wyborem, który może okazać się kluczowy w przyszłej karierze zawodowej zdajemy sobie sprawę, że częste kontakty z przedstawicielami szkół są szczególnie ważne.  Za wszystkich naszych przyszłych absolwentów trzymamy kciuki, aby Wasze wybory okazały się trafne.

Share This
Skip to content