Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W dniach od  13 do 22 lutego w naszej szkole odbyła się zbiórka artykułów plastycznych i papierniczych dla wychowanków Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego i Środowiskowego Domu Samopomocy w Sielinku. Akcja została zorganizowana przez nauczycieli naszej szkoły, przez panie Łucję Szner, Klaudię Mikołajczak, Monikę Kasperczak oraz Małgorzatę Styczyńską. Dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczniowie z klas I-III oraz nauczyciele przynieśli różne artykuły papiernicze, plastyczne i piśmiennicze. W sumie udało się zebrać ok 200 sztuk produktów różnego rodzaju w tym: bloki, zeszyty,  bibuły, plastelinę, kleje, farby, kredki, długopisy, ołówki.

Przekazane artykuły zostały przewiezione przez  organizatorów zbiórki do Placówek w Sielinku, na których ręce zostało złożone pisemne podziękowanie.

W imieniu Podopiecznych OREW i  ŚDS  serdecznie dziękujemy za okazane serce i dostarczone artykuły!!!

Share This
Skip to content