Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Dzień świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez. W tym dniu w sposób szczególny staramy się okazywać sobie szacunek, przyjaźń, dobroć, zrozumienie. Podczas zajęć wykorzystywane są przeróżne metody pracy, które mają na celu uwrażliwić na drugiego człowieka, jego potrzeby.
Z inicjatywy SU klasy wykonały dla siebie nawzajem walentynkowe laurki. Podczas muzycznej przerwy zatańczyliśmy do piosenki „ Tylko Ty”, potem klasy ustawiły się w piękną sercowa mozaikę, która sfotografowana została z lotu ptaka. Tego dnia obowiązywał też specjalny dress code –dominowały wszystkie odcienie czerwieni.
W auli szkoły natomiast, wszystkie klasy 0-3 mogły obejrzeć piękne przedstawienie pt. „Szkolnych wspomnień czar” w wykonaniu klasy 2f pod kierunkiem p. Doroty Kaczmarek.
To był kolejny miły dzień w naszej szkole.

Share This
Skip to content