Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Jak co roku dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, uczniowie i rodzice Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich wsparli działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W budynkach szkoły przy ul. Farnej i Poznańskiej oraz podczas niedzielnego charytatywnego 5 km biegu- marszu nordic walking  ulicami Opalenicy, do puszek zostały wrzucane datki, bowiem wszyscy Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Udowodniliśmy, że posiadamy WIELKIE SERCA.

Szczególne podziękowania kierujemy do  uczniów naszej szkoły, którzy na terenie  miasta kwestowali z puszkami.

W niedzielny wieczór w hali OSiR uczniowie naszej podstawówki zaprezentowali swoje talenty taneczne i wokalne, wspierając WOŚP.  Nie zabrakło UKS Brawo Opalenica, Opalenica Dance Studio.    O godzinie 19 : 15 odbył się koncert zespołu szkolnego Kolorowe Kapelusze. Na pewno te wydarzenia na długo pozostaną w naszej pamięci, przyczynią się do pomocy i zmiany oblicza polskiej medycyny.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim darczyńcom za szczodrość, bowiem:

,,Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Share This
Skip to content