Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W pierwszym tygodniu listopada uczniowie klas ósmych wzięli udział w lekcjach on-line z psychologami Dziecięcego Telefonu Zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Dzieci i młodzież, a także ich rodzice mają zapewnione wsparcie w formie bezpłatnej infolinii czynnej 7 dni w tygodniu. 800 12 12 12 -pod tym uczniowie i ich opiekunowie mogą otrzymać bezpłatne i profesjonalnie wsparcie psychologiczne. Do dyspozycji jest także czat internetowy. Zarówno telefon zaufania, jak i czat zapewniają pełną dyskrecję oraz anonimowość i są dostępne siedem dni w tygodniu przez całą dobę. W czasie rozmów ze specjalistami nasi uczniowie zapoznali się z zasadami działania infolinii, dowiedzieli się w jakich sprawach mogą zgłosić się o pomoc. Mogli wykonać połączenie i przekonać się, że po drugiej stronie słuchawki zawsze jest osoba gotowa ich wysłuchać i udzielić wsparcia.

Pamiętajcie, że Dziecięcy Telefon Zaufania jest do Waszej dyspozycji. Nie obawiajcie się szukać pomocy i korzystajcie z numeru 800 12 12 12  w każdej trudnej i ważnej dla Was  sprawie!

Share This
Skip to content