Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

16.09 na obiektach poznańskiej Malty odbyło się podsumowanie rywalizacji sportowej w rankingu SZS Wielkopolska o tytuł najbardziej usportowionej szkoły. W gronie kilkuset sklasyfikowanych szkół naszego województwa 2 miejsce w kategorii klas 5-6 zajęła Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opalenicy. To historyczny sukces opalenickiej placówki. Na ten niewątpliwy sukces złożyły się osiągnięcia, jakie zanotowali w poprzednim roku szkolnym uczniowie tej szkoły. Dwukrotny udział w zawodach ogólnopolskich, 12-krotny udział w finałach wojewódzkich i 5-krotny w finałach rejonowych to niebagatelny dorobek, którego pozazdrościć mogą inne szkoły.
Oprócz okazałego pucharu i pamiątkowego dyplomu opalenicka szkoła otrzymała certyfikat na zakup sprzętu sportowego o wartości 2800 zł. Chociaż głównymi bohaterami tego wydarzenia są uczniowie, to szczególne słowa podziękowania i gratulacje należą się również dyrekcji szkoły, gronu nauczycielskiemu oraz rodzicom. To jak najbardziej nasz wspólny sukces.

Share This
Skip to content