Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

21 czerwca to pierwszy dzień lata, w ten wyjątkowy dzień wręczono nagrody uczniom szkół podstawowych w ramach konkursu organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolowego pt. „CZTERY PORY ROKU Z OZE”, który dotyczy tematyki odnawialnych źródeł energii.

W konkursie tym, III miejsce, w subregionie leszczyńskim uzyskał Mateusz Karłowski, uczeń klasy 8d pod opieką pani Marii Wolskiej. Serdecznie mu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Podczas uroczystości wicemarszałek województwa wielkopolskiego Krzysztof Grabowski pogratulował uczestnikom konkursu oraz wręczył nagrody laureatom i wyróżnionym.

Mateusz w nagrodę za świetnie rozwiązany test z wiedzy o OZE oraz wykonaną pracę plastyczną w postaci kalendarza na rok 2023, otrzymał smartwatch oraz dwa punkty w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej. Życzymy mu dostania się do wymarzonej szkoły i realizacji marzeń!

Również szkoła otrzymała nagrodę w wysokości 500zł.

Bardzo cieszymy się, że kolejny raz nasi uczniowie zdobywają nagrody w tym konkursie, jest to już tradycją naszej szkoły. Już dziś zachęcamy kolejnych uczniów,  do udziału w następnej edycji konkursu.

Share This
Skip to content