Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W minioną niedzielę (19.06.2022), część naszych dzielnych Zuchów z 14 GZ „Tropiciele” miała okazję odwiedzić zaprzyjaźnione, niemieckie miasto Storkow. Dzięki uprzejmości pana burmistrza Tomasza Szulca oraz pani burmistrz Cornelii Schulze-Ludwig mogliśmy wziąć udział w hucznych obchodach „Dni Storkow”. Nasi sąsiedzi zapewnili nam moc atrakcji i fachową opiekę😊

Po przyjeździe na miejsce zostaliśmy niezwykle serdecznie przywitani przez naszego burmistrza oraz Monikę Wittenberg – przewodniczkę i opiekunkę. Czekało na nas również przepyszne II śniadanie i moc atrakcji.

Niewątpliwie największą z nich była wizyta na przeogromnym placu zabaw „Irrlandia”. Spędziliśmy tam beztroskie i szalone godziny. Chowaliśmy się w rozmaitych labiryntach, skakaliśmy na trampolinach, zjeżdżaliśmy na zakręconych zjeżdżalniach i chłodziliśmy się przeskakując przez różnorodne kurtyny wodne! Następnie zjedliśmy przepyszne burgery i udaliśmy się – wraz z panią Moniką – na zwiedzanie storkowskiego zamku.

Chcielibyśmy w tym miejscu bardzo serdecznie podziękować panu burmistrzowi – Tomaszowi Szulcowi za zaproszenie i zorganizowanie wyjazdu dla naszej Gromady. Jest nam niezwykle miło być częścią tak zgranej społeczności, jaką Pan tworzy w naszym Mieście.

Z wyrazami wdzięczności – 14 Gromada Zuchowa „Tropiciele”

Share This
Skip to content