Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

28 kwietnia po raz pierwszy, ale miejmy nadzieję nie ostatni, odbył się szkolny Festiwal Piosenki Ekologicznej. W tym dniu w naszej szkole panowała gorąca atmosfera, a scenę w pełni opanowały dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Kolorowe stroje, wyjątkowe barwy głosu, scenografia i bogactwo rekwizytów to nie wszystko. Działo się o wiele więcej, trudno to opisać jednak słowami. Dlatego zachęcamy do obejrzenia filmu z wykonaniem każdej z grup.

Ponadto każda z grup otrzymała pamiątkowy dyplom oraz pięknie ilustrowane kolorowanki, które ufundowało Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu.

Uroczystego wręczenia dyplomów oraz prezentów dokonały: dyrektor Grażyna Szulc, wicedyrektor Agnieszka Bręk- Świtalska oraz radna powiatu nowotomyskiego Dorota Kaczmarek.

Wszystkim uczestnikom i opiekunom szkolne koordynatorki: Łucja Szner, Klaudia Mikołajczak, Joanna Batura, Dorota Kaczmarek, Ewelina Faralewska dziękują za udział i wielkie zaangażowanie.

Zapraszamy Was już za rok!

Share This
Skip to content