W dniach 11 ? 14 kwietnia uczniowie uczęszczający do świetlicy realizowali temat ?Wielkanoc i polskie tradycje?. Na początku zajęć wychowawcy rozmawiali z dziećmi o zwyczajach, tradycjach i potrawach związanych z nadchodzącymi świętami. Zadaniem uczniów było wykonanie różnego rodzaju ozdób wielkanocnych (np. zające z papierowych talerzyków, koszyczki wielkanocne, pisanki ze styropianu). W dalszej części zajęć wychowankowie tworzyli prace plastyczne na papierowych talerzykach z wykorzystaniem farb, kredek i pisaków (np. kura wielkanocna, zając). Ogromną radość sprawiło również uczniom wykonanie kartek świątecznych oraz gazetki pt.: Wielkanoc?. Z racji tego, że w dniu 12 kwietnia przypada Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki wykonana została również gazetka tematyczna. Uczniowie dowiedzieli się m.in. jakie obowiązki pełnią astronauci w przestrzeni kosmicznej? Wszyscy bawiliśmy się doskonale.
















