Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy  otrzymała Nagrodę III Stopnia w konkursie SKO dla szkół i nauczycieli 2020/2021.

Szkolni opiekunowie SKO, pani Ewelina Faralewska oraz pani Joanna Walkowiak  zostali wyróżnieni Brązową Odznaką.

Dnia 16.02.2022 roku z rąk Pana Dyrektora Michała Muszyńskiego  I Oddziału Banku PKO w Opalenicy otrzymaliśmy BRĄZOWĄ ODZNAKĘ dla szkoły i opiekunów SKO . Jesteśmy wdzięczni pani Dyrektor – Grażynie Szulc,  że pomogła  nam rozpocząć przygodę z żyrafką Lokatką i cały czas patronuje współpracę naszej szkoły z PKO.

Szczególne podziękowania kierujemy do pani Ewy Bartkowiak, pracownika I Oddziału Banku PKO w Opalenicy za życzliwą współpracę i wspieranie naszej szkoły w działaniach.

Zachęcamy do podejmowania dalszych działań w zakresie edukacji ekonomicznej i różnych praktycznych aspektów oszczędzania. NAGRODA III stopnia w “Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli” wiąże się z gratyfikacją finansową dla naszej szkoły i szkolnych koordynatorek.

Cieszymy się bardzo i DZIĘKUJEMY.

Share This
Skip to content