Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

„Miłość rośnie wokół nas”…słowa te nucił sobie chyba każdy z nas, po tym jak klasa 0d zaprezentowała nam ten utwór na boisku szkolnym.  Za to zamigać „kocham” i „lubię” potrafi każdy uczeń naszej szkoły po występie klasy 2c i 0e z piosenką „Mam serduszko” z elementami języka migowego. Walentynkowa zumba po kierunkiem pani Moniki rozgrzała z kolei wszystkich uczniów i nauczycieli w ten mroźny zimowy poranek. Fotoramka z pięknych serduszek to miły akcent, z którego chętnie korzystały dzieci i pracownicy szkoły.

Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich pracowników szkoły serduszka z miłą sentencją lub aforyzmem. Każda klasa przepięknie ozdobiła drzwi swojej klasy, co już kilka dni wcześniej wprowadziło nas w walentynkowy klimat.

14 lutego to był bardzo miły dzień, w którym jakoś tak wszyscy byli wobec siebie bardziej życzliwi i przyjaźni. Życzmy sobie by wzajemny szacunek, uprzejmość i naturalna troska o drugiego człowieka towarzyszyły nam każdego dnia pracy i nauki, nie tylko od święta.

Share This
Skip to content