Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl

Dobiegła końca organizowana w naszej szkole po raz pierwszy akcja ?Świąteczna paczka od serca?. Wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom dziękujemy nie tylko za ofiarowane dary ? choć ich ilość jest imponująca, ale przede wszystkim za wrażliwość otwierającą serce na potrzeby osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.
Zebrane dary zostały przekazane do:

  • Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Opalenicy,
  • Stowarzyszenia ?Rodzinka? w Nowym Tomyślu działającego na rzecz dzieci, osób starszych i osób z niepełnosprawnościami,
  • Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Tomyślu,
  • Środowiskowego Domu Samopomocy w Sielinku,
  • Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Sielinku,
  • Domu Dziecka DROGA w Wolsztynie,
  • Przytuliska Św. Brata Alberta w Opalenicy

Przygotowane zostały również świąteczne paczki dla potrzebujących wsparcia uczniów naszej szkoły oraz seniorów

Flora Edwards powiedziała kiedyś znamienne słowa: ?Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas ?. Z całego serca wierzymy, że tak się właśnie stanie.

 

Share This
BIP
Przejdź do treści