Dobiegła końca organizowana w naszej szkole po raz pierwszy akcja ?Świąteczna paczka od serca?. Wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom dziękujemy nie tylko za ofiarowane dary ? choć ich ilość jest imponująca, ale przede wszystkim za wrażliwość otwierającą serce na potrzeby osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.
Zebrane dary zostały przekazane do:
- Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Opalenicy,
- Stowarzyszenia ?Rodzinka? w Nowym Tomyślu działającego na rzecz dzieci, osób starszych i osób z niepełnosprawnościami,
- Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Tomyślu,
- Środowiskowego Domu Samopomocy w Sielinku,
- Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Sielinku,
- Domu Dziecka DROGA w Wolsztynie,
- Przytuliska Św. Brata Alberta w Opalenicy
Przygotowane zostały również świąteczne paczki dla potrzebujących wsparcia uczniów naszej szkoły oraz seniorów
Flora Edwards powiedziała kiedyś znamienne słowa: ?Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas ?. Z całego serca wierzymy, że tak się właśnie stanie.







