Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Grupa 0c wraz z wychowawcą Anną Jarmużyk-Sadłocha wygrała pierwszy etap konkursu ,,Czyściochowe Przedszkole”, organizowany przez firmę Rossman.
Wygraną nagrodą jest bon w wysokości 500zł do wykorzystania w drogerii Rossman.
W ramach programu przedszkola i szkoły z całej Polski przeprowadzają zajęcia na temat higieny. Częścią zajęć jest przygotowanie przez dzieci prac plastycznych. Udział w konkursie trwa od marca do maja, w każdym miesiącu 1 etap.
Serdecznie dziękujemy za oddane głosy w tym etapie i ogromnie prosimy o dalsze głosowanie w tej drugiej i trzeciej turze. Wystarczy zalogować się na Rossman junior i codziennie oddać głos na naszą pracę. To bardzo nam pomoże.
,,Czyściochowe Przedszkole” wspiera nauczycieli w przygotowaniu ciekawych i angażujących zajęć edukacyjnych na temat higieny. Dzieci w łatwy i przyjemny sposób uczą się zasad prawidłowego zachowania, dobrych nawyków związanych z ich zdrowiem. Wpływa to na budowanie odporności co w dzisiejszych czasach covid19 jest ogromnie ważne. Od najmłodszych lat wdrażajmy w naszych dzieciach zasady prawidłowej higieny sześciu obszarów: jamy ustnej, zębów i nosa, mycie rąk, korzystania z toalety, mycia i kąpieli, a także pielęgnacji skóry.

Share This
Skip to content