W dniach od 13.10.2020 r. do dnia 03.11.2020 r. odbył się w naszej szkole konkurs plastyczno ? techniczny w klasach 0-3 ?Skarboneczki na polskie złotóweczki? oraz w grupie klas 4-8 ?Poznajemy pieniądze?. Zadanie polegało na wykonaniu ciekawej skarbonki oraz zaprojektowaniu wybranego przez siebie pieniądza z rysem historycznym. Jak się okazało, uczniowska pomysłowość nie ma granic. Na konkurs trafiły kolorowe skarbonki wykonane z różnych materiałów. Za wszystkie prace serdecznie dziękujemy. Jury po długich naradach nagrodziło następujących uczniów.
W klasach 0-3:
I miejsce:
HELENA WYPCHLAK KLASA I D
II miejsce:
PATRYCJA PRZYBYLSKA KLASA 2 D
III miejsce:
ZOFIA GRELAK KLASA 3D
Oraz wyróżnienia dla Gabriel Sierant ? klasa 2d, Eryk Dudek klasa 3b, Konstanty Zabiciel klasa 1b.
W grupie 4-8:
I miejsce zajęła Alicja Bartkowiak z klasy 4d.
Serdecznie gratulujemy!
Skarboneczki trafiły na wystawę do oddziału PKO w Opalenicy .
Opiekunowie szkolnego SKO
EWELINA FARALEWSKA
JOANNA WALKOWIAK




