Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

,,Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa, wtedy proste „dziękuję”
zawiera wszystko, co chcemy wyrazić!”

Zarówno uczniowie jak i nauczyciele w codziennej swojej nauce i pracy wykorzystują wiedzę i umiejętności z zakresu wykorzystania Technologii Informacyjno- Komunikacyjnej. Obecnie nasza szkoła jest w posiadaniu 79 tabletów ( w tym oprócz 27 laptopów, 30 tabletów otrzymaliśmy od organu prowadzącego – Burmistrza Opalenicy Tomasza Szulca, jako wsparcie dla uczniów i nauczycieli w pandemii COVID-19, a 25 pozyskaliśmy z projektów, 24 pozostałość po opalenickim gimnazjum). Aby mogły być w pełni wykorzystywane na lekcjach stacjonarnych muszą być naładowane.
Dzięki życzliwości i wsparciu Rady Rodziców zakupiliśmy wózek do ładowania 32 tabletów i 1 laptopa. Przedsięwzięcie to wymagało od Rodziców nakładu finansowego w kwocie 4390,00zł.
Dyrekcja i cała Społeczność Uczniowska Szkoły składają gorące i serdeczne podziękowania Rodzicom za zakup sprzętu, dzięki któremu nasi uczniowie w nowoczesny sposób wykorzystują TIK w procesie edukacyjnym.

Share This
Skip to content