Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Miło nam poinformować, iż konkurs plastyczny “Powstanie Wielkopolskie w oczach dziecka” ogłoszony przez Opalenickie Centrum Kultury i Biblioteki został rozstrzygnięty. Związany był z pomnikiem Powstańców Wielkopolskich, który z inicjatywy burmistrza Opalenicy niebawem stanie przed budynkiem CKiB noszącym jego imię. Spośród nadesłanych 56 prac komisja konkursowa wytypowała uczniów z naszej szkoły. Brawo 🙂

Laureatami konkursu są miedzy innymi:

– 1 miejsce – Patrycja Przybylska z klasy 2D
– 2 miejsce – Antonina Kolata z klasy 3C

Wyróżnienia otrzymały prace uczniów:

– Oliwii Okoniewskiej z klasy 0A,
– Franciszka Polaszka z klasy 1D
– Franciszka Świtalskiego z klasy 3D

Wszystkie wymienione wyżej dzieci, 23 lutego, o godzinie 10.00 w sali widowiskowej w budynku OSP w Opalenicy z rąk burmistrza pana Tomasza Szulca i dyrektora CKiB pana Krzysztofa Sadowskiego otrzymały cenne nagrody i wyróżnienia.
Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, którzy pięknie kultywują tradycje historyczne i pamięć o Powstaniu Wielkopolskim.
Serdecznie gratulujemy 🙂

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Share This
Skip to content