Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

W dniach 1 – 12 lutego w naszej szkole odbyła się walentynkowa zbiórka artykułów plastycznych i papierniczych dla wychowanków Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego i Środowiskowego Domu Samopomocy w Sielinku. Akcja została zorganizowana przez nauczycieli naszej szkoły, przez panie Łucję Szner, Karinę Adamczak i Monikę Kasperczak. Dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczniowie z klas I-III, rodzice oraz nauczyciele przynieśli różne artykuły papiernicze, plastyczne i piśmiennicze. W sumie udało się zebrać ponad 600 sztuk produktów różnego rodzaju w tym: bloki, zeszyty, wycinanki, bibuły, plastelinę, kleje, pisaki, farby, kredki, długopisy, ołówki, temperówki, gumki, nożyczki.
Przekazane artykuły zostały przewiezione przez jednego z organizatorów zbiórki do Placówek w Sielinku, na którego ręce zostało złożone pisemne podziękowanie i upominek od podopiecznych ŚDS.
Za wszystkie dostarczone artykuły i za okazane serce w imieniu organizatorek oraz podopiecznych z placówek w Sielinku serdecznie dziękujemy!!!

Share This
Skip to content