Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie!

Przed trwającą właśnie przerwą świąteczno-noworoczną w naszej szkole ogłoszony został Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową w Języku Obcym. Ilość przesłanych prac przerosła oczekiwania organizatorów! Skrzynka mailowa pani Ani Dziamskiej pękała w szwach od przepięknych, niezwykle barwnych, wykonanych różnymi technikami prac. Jedne mieniły się brokatem, inne (z koralików pysla) zachwycały swoją teksturą. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły dowiedli, że ich wyobraźnia, wyczucie smaku i estetyka wykonania pracy nie mają granic! W jeszcze większy zachwyt wprawiły nas Wasze zdolności językowe. Jesteśmy oczarowani tym, z jaką swobodą i lekkością pióra ułożyliście życzenia w języku angielskim i niemieckim.
Wyłonienie zwycięskich dzieł było nie lada wyzwaniem i zajęło nam sporo czasu… Musieliśmy jednak podjąć decyzję. Nasze Jury nagrodziło uczniów w 3 kategoriach:

Klasy 1-3 (język angielski):
I miejsce – Marta Jankowska, kl. 3a
II miejsce – Emilia Małecka, kl. 2b
II miejsce – Dominika Świderska, kl. 2c
III miejsce – Maciej Lamel, kl. 3a

Klasy 4-8 (język angielski):
I miejsce – Mikołaj Garczarek, kl. 7f
II miejsce – Natalia Nowicka, kl 7b
II miejsce – Natalia Konieczna, kl. 4a
III – miejsce Roksana Szarawaga, kl. 7f

Klasy 7-8 (język niemiecki):
I miejsce – Maria Semeniuk, kl. 7f
II miejsce – Antoni Jakubowski, kl. 7f
II miejsce – Kinga Adamska, kl. 7f
III miejsce – Marika Woźna, kl. 7c

Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali pochwałę. Zwycięzcy otrzymają dodatkową ocenę z języka obcego. Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni. Wręczenie dyplomów nastąpi po powrocie do szkoły.
Raz jeszcze składamy uczestnikom serdeczne gratulacje! Nadesłane prace możecie Państwo podziwiać w galerii zdjęć 🙂

Share This
Skip to content