Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy (61) 44 77 415 kontakt@spopalenica.pl
Zaznacz stronę

Niech Ci się Mikołaja uda spotkać w Święta,
niech Twoja buzia będzie uśmiechnięta!
Niech moc prezentów da dużo radości –
a w sercu miłość i szczęście zagości.
Niech dla Was Święta będą pełne niespodzianek,
magiczne, rodzinne i udane.
Życzymy i mocno ściskamy,
bo bardzo Was wszystkie dzieci ……..Kochamy!

Trudna sytuacja epidemiologiczna i brak możliwości bezpośredniego kontaktu z rówieśnikami nie przeszkodziły uczniom naszej szkoły spotkać się z Mikołajem i jego pomocnikami. Podczas piątkowych 04.12.20-spotkań online odbyły się w klasach mikołajki.
Dyrekcja, nauczyciele, a także rodzice zadbali o to, aby ten dzień był dla uczniów wyjątkowy. Większość wychowanków stawiła się na spotkania online ubrana w czerwone czapki i ubrania.

Do najmłodszych dzieci z oddziałów przedszkolnych św. Mikołaj przyjechał zamiast sań na motorze. Na boisku zrobiło się gwarno, wesoło i tanecznie! Każdy w tym dniu pamiętał o mikołajkowym ubraniu a śmiechom nie było końca. Magiczny gość wysłuchał przygotowanych wierszy, piosenek oraz zatańczył wspólnie po czym… dla wszystkich dzieci zostawił upominki w klasach 😊 Również dzieci otrzymały prezenty od PKO Banku Polskiego. Bardzo dziękujemy wszystkim “elfom” za książeczki, materiały edukacyjne SKO, dzięki którym nauczymy się praktycznej wiedzy na temat oszczędzania i zdrowego stylu życia.
Za prezenty maluchy odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Oczekiwana cały rok wizyta Świętego Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym uczniom wiele radości.
Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich, a niektórzy już nie mogą się doczekać kolejnej Jego wizyty.

Share This
Skip to content